Otelimiz Hakkında

İlk defa 2017 yazında kapılarını açan Çamlıyayla’daki 24 Apart Daireli Butik Otelimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Çamlıyayla’mızdaki ihtiyacı görerek, bu güzelliğe yakışır bir konaklama tesisini hayata geçirmek ve yaylamıza katkı sunmaktan çok mutluyuz. Sizlerinde Çamlıyayla’nın doğal güzelliklerinin keyfine varırken konaklamaktan keyif alacağınız mekanlar yarattığımızı umuyoruz.

Gelelim isme: Esamet Hanım. Kim bu Esamet Hanım diyen misafirlerimiz çok oluyor. Esamet Erdem bu yerin esas sahibi ve benim rahmetli babaannem olur. Çocukluğumuzda yazları onu ziyarete geldiğimiz bu yerde şimdi onun adını böyle güzel bir işletmede yaşatıyor olmak da bizim için ayrıca gurur verici.

WhatsApp Image 2019-04-12 at 15.40.28

Esamet ve Mahmut Erdem

 

Biraz da tesisimizle ilgili bilgi:

Dairelerimiz 1+1 ve 2+1, ortalama 60m2 evler şeklindedir. İçerisinde Yatak odası, Mutfak, Salon ve Balkon mevcuttur. Mutfakta mini buzdolabı, bulaşık makinesi, 2 göz ocak, tencere/tava/tabak, çatal/kaşık/bıçak gibi ihtiyacınız olabilecek herşey mevcuttur. Başka bir ihtiyacınız olursa da yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Salonda şömine keyfi yaşamak isteyenler için şöminemiz mevcuttur. Maalesef elektriklidir.. (Biz de taştan hakiki şömine olsun isterdik!) 🙂 Ancak size yağmurlu/karlı havalarda şömine keyfini yaşatacaktır.

Odalarımızın ısınması ve sıcak suyu elektrikli kombi vasıtasıyla olmaktadır. Yatak odası ve salonda birer adet petek, banyoda 1 adet havluluk olmak üzere kaloriferler mevcuttur.

Bebekli aileler için park yatak ve mama sandalyesi mevcuttur.

Tesisimizde;

  • 4 adet 2+1
  • 20 adet 1+1 Apart daire,

Bu dairelerin,

  • 16 tanesinde Büyük Çift Kişilik Yatak (Queen)
  • 8 tanesinde 2 Tek Kişilik ayrı ayrı Yatak (Twin) mevcuttur.

*her dairede ayrıca çekyat mevcuttur.

1+1 dairede,

  • 3 Yetişkin (Twin Oda + Çekyat olmak üzere),
  • ya da 2 çocuklu 4 kişilik bir aile (Çift Kişilik Yatak + Çekyatta 2 küçük çocuk)

2+1 dairede de,

  • 4 Yetişkin (Twin Oda + Tek Yataklı Oda + Çekyat)
  • 5 Kişilik bir aile (Queen Ebeveyn Yatak + Tek Yataklı Oda + Çekyat)

kalabilir.

İletişim ve Bilgi için 0324 681 33 00 ya da 537 495 9960 – Alp Erdem (Telefona cevap alamadığınız takdirde whatsapp mesajı atabilirsiniz.)

 

 

 

Reklam